+90(224) 261-1600

KURUOĞLU TURİZM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1989 senesinde Tekstil sektörüne giren KURUOĞLU TEKSTİL, günümüzde Boyahane hizmetinde tekstil sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Merkez Fabrikası Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan şirketimiz, 10.000 m2‘si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2 alan üzerinde kurulmuş Boyahane tesisinden oluşmaktadır 

150 aşkın profesyonel ve işinde başarılı çalışanları ile bölge ekonomisi ve istihdamına büyük ölçüde katkıda bulunan KURUOĞLU TEKSTİL, en gelişmiş ve en yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla kapasitesini ve kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Sektörünün lider üreticileri arasında yerini almaktadır.Bünyemizde bulunan boyahaneve fizik laboratuarlarında standart testlerin yanı sıra müşterilerimizin belirlediği özel test standarlarıda ayrıca uygulanmaktadır. Müşterilerimiz ile aynı sonuçlar alınması amacı ile periyodik olarak korelasyonlar yapılmaktadır. Laboratuarlarımızın birden fazla kurum ve kuruluştan akreditasyonu mevcuttur.Boyahane hizmetimizde tüp baskı, ribana, örgü, interlok, süprem, ram, çocuk ve bebe, bay ve bayan kumaşlarına işlemler uygulanmaktadır. İşlemlerin tamamı bünyemizde üretilmektedir. Bünyemizde bulunan boyahanemiz ve laboratuvarımız resmi onaylıdır. Ürünün müşteriye ulaşmasına kadar süren üretim sürecinin her aşamasında kaliteyi önceliğimiz olarak benimsiyor ve kaliteli ürünleri sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Sorumlu kaynak kullanımı ve Sürdürülebilir Tekstil

Tekstil ürünleri, müşterilerimizin günlük yaşamlarının önemli bir parçasıdır ve küresel ekonomide önemli bir sektörü temsil etmektedir. Küresel nüfusun artacağı tahmin edilirken, giyim ve diğer tekstil ürünleri gibi ürünlere olan talebin artması muhtemel, kaynakların daha az olması bekleniyor. Dünyanın karşı karşıya olduğu zorluk, kaynakları korumak için çalışırken artan bir ürün hacminin nasıl üretileceğidir. Kuruoğlu tekstil, tedarik zincirimizin sürdürülebilirliğini artırmak için tedarikçiler ve diğer endüstri paydaşlarıyla birlikte çalışarak bu sorunu çözmeyi amaçlamaktadır.